Joanna- Asia-Asik

Początek- narodziny:)

Komentarzy: 8 »

18 czerwiec 2009 godz. 12:47

Witam:) na imię mam Joanna, ale wszyscy mówią do mnie Asia lub Asik. Niedługo skończe 5 miesięcy więc jestem już dużą dziewczynką:P umię przekręcić się z brzuszka na plecy, wsadzić stopę do buzi, a od wczoraj umię pluć:D nawet dobrze mi to wychodzi. Mama mówi, że to nie wypada, żeby dziewczynka pluła, ale ona się nie zna, przecież to jest taka fajna zabawa:D.
Zanim opowiem Wam jeszcze co umię już robić i co u mnie słychać, krótko napisze o moich narodzinach, bo wszystko w tym dniu się zaczeło:)
Mama dostała bóle 22 stycznia i tata zabrał ją do szpitala, ale ja nie chcialam jeszcze wychodzić. Podobało mi się w brzuszku, więc wyszłam z niego dopiero 23 stycznia 2009 roku, o godzinie 22:33 ( piątek). Byłam dużą dziewczynką ważyłam 3430, a długa byłam na 55 cm:D Z tego wychodzenia za dużo nie pamiętam, ale jak już wyszłam na ten świat to pamiętam, że było zimno, jasno i chciałam wracać do brzuszka:|. Wszystko się zmieniło jak położyli mnie na czymś miękkim i usłyszałam znajomy głos- to była moja mamusia:) i już było dobrze, ale najlepiej jak dali mi cycuszka do cycania i popłyneła rzeka mleka:P. Tak sobie leżałam na mamusi, cycałam i słuchałam jak mi śpiewa kołysankę:)
Poźniej zawieźli nas na oddział położniczy. W sali w której nas umieścili, był już Wojtuś i Wiktoria z mamusiami:). O tym co się działo na oddziale opowiem następnym razem:)

Kategoria: Bez kategorii