Kanał RSS
listopada 19

Początek

Opublikowano czwartek, 19 listopad 2009 w kategorii: Bez kategorii

Witam.

Właśnie stawiam pierwsze kroki w pisaniu, a właściwie  w tworzeniu bloga.

Jestem mamą dwójki wspaniałych, acz lekko niesfornych dzieci. Syn ma 12 lat, a córka ma lat 6.  Fajna różnica jest między nimi, bo sześć lat i 10 dni. Urodzili się w tym samym miesiącu, ale mają różne znaki zodiaków. Syn - lew, córka - panna.

Bardzo kocham moje skarby. Swoją drogą zastanawiałam się kiedyś, jak można zmierzyć miłość. Czy mówienie słowa kocham ma  z założenia jakąś siłę, moc? Mam na myśli np. bardzo kocham, mocno kocham? Jeśli ma znaczenie, to czy można kogoś kochać tylko trochę, albo prawie?  Moim zdaniem słowa poprzedzające “kocham” są wymawiane przez nas jedynie na pokaz.  Nie wiem, czy moje rozważania na ten temat mają jakikolwiek sens, ale przynajmniej mam czyste sumienie.

Jakiś czas temu zamarzyły mi się studia ekonomiczne. Ale chyba bardziej zależało mi na  posiadaniu literek przed nazwiskiem. W ten sposób jestem już na trzecim roku i w tym roku szkolnym będę bronić licencjata, a przede wszystkim muszę napisać pracę licencjacką. Co prawda do moich upragnionych trzech literek jest jeszcze po obronie zostaną mi jeszcze dwa lata, ale marzenie jest do spełnienia. Wierzę w siebie i dam radę.  Z samymi studiami nie mam większych problemów, ślubny i dzieci pomagają mi w domu, gdy zbliża się sesja. Nic, tylko się uczyć.

Spojrzałam właśnie na czasomierz. Jest godzina 00:05 tzw. środek nocy.  Idę spać. Dobranoc.